Quote (8.x-2.0-rc2) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Comments
bg: Коментари

en: Content types
bg: Типове съдържание

en: Quote
bg: Оферта

en: Settings
bg: Настройки

en: Quote settings
bg: Настройки на офертата
