Quote (8.x-2.0) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Comments
pt: Comentários

en: Content types
pt: Tipos de conteúdo

en: Quote
pt: Citar

en: Settings
pt: Definições

en: Other settings
pt: Outras opções
