Quote (8.x-2.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Comments
it: Commenti

en: Content types
it: Tipi di contenuto

en: Quote
it: Cita

en: Settings
it: Impostazioni

en: Other settings
it: Altre impostazioni

en: Quote settings
it: Impostazioni spedizione
