Quote (8.x-2.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Comments
ja: コメント

en: Content types
ja: コンテンツタイプ

en: Quote
ja: 料金

en: Settings
ja: 設定

en: Other settings
ja: その他の設定

en: Quote settings
ja: 配送料の設定
