Quran (8.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Submit
id: Kirim

en: Translation
id: Terjemahan

en: The Holy Quran
id: Kitab Suci Al-Quran

en: Verses
id: Ayat

en: Quran
id: Al-Quran
