Redirect 403 to User Login (2.0.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Status
he: מצב

en: Error
he: שגיאה

en: Warning
he: אזהרה

en: Language code
he: קוד השפה

en: Redirect 403 to User Login
he: הפנייה של שגיאה 403 למסך כניסת משתמשים

en: Only the listed pages
he: רק בעמודים שברשימה להלן

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
he: ציינו עמודים תוך שימוש בנתיבים שלהם. הכניסו נתיב אחד בכל שורה. התו '*' הוא תו חופשי (wildcard). דוגמא לנתיבים הם למשל %blog  לעמוד הבלוג ו %blog-wildcard עבור בלוג אישי כלשהו. %front  הוא עבור הדף הראשי.
