Redirect 403 to User Login (8.x-1.1-beta1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Error
gl: Erro

en: Warning
gl: Alerta

en: Language code
gl: Código do idioma

en: Only the listed pages
gl: Só as páxinas enumeradas

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
gl: Especificar páxinas usando a súas rutas. Escriba unha ruta por liña. O carácter '*' úsase como comodín. Exemplos de rutas son %blog para a páxina de blog e %blog-wildcard  para cada blog persoal. %front é a páxina principal.
