Rabbit Hole (2.0.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Operations
sr: Операције

en: Cancel
sr: Поништи

en: Enabled
sr: Укључено

en: Action
sr: Акција

en: Settings
sr: Подешавања

en: ID
sr: ИД

en: Access denied
sr: Приступ одбијен

en: Page not found
sr: Страна није пронађена

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: Bundle
sr: Пакет
