Rabbit Hole (2.0.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Action
cs: Akce

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Settings
cs: Nastavení

en: Configure
cs: Nastavení

en: Access denied
cs: Přístup byl zamítnut

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Other
cs: Jiné

en: cancel
cs: zrušit

en: Page not found
cs: Stránka nebyla nalezena

en: About
cs: Popis

en: Entity type
cs: Typ entity

en: Redirect path
cs: Cesta pro přesměrování
