Rabbit Hole (2.0.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: Operations
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Enabled
vi: Bật

en: Action
vi: Thao tác

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Settings
vi: Thiết lập

en: ID
vi: Mã

en: Configure
vi: Cấu hình

en: Access denied
vi: Truy cập bị từ chối

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Other
vi: Khác

en: Access Denied
vi: Truy cập bị từ chối

en: Page not found
vi: Không tìm thấy trang

en: About
vi: Giới thiệu

en: Behavior
vi: Ứng xử
