Rabbit Hole (2.0.0-alpha3) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Action
ne: कारवाही

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Access denied
ne: प्रवेश निषेध

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Page not found
ne: पृष्ठ भेटिएन

en: Bundle
ne: पोका
