Rabbit Hole (2.0.0-alpha3) - en to ru translation catalogue (29 entries)

en: Operations
ru: Операции

en: Cancel
ru: Отмена

en: Enabled
ru: Включено

en: Action
ru: Действие

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Settings
ru: Настройки

en: Configure
ru: Настроить

en: Access denied
ru: Доступ запрещён

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Other
ru: Другое

en: Page redirect
ru: Переадресация страницы

en: Access Denied
ru: Доступ запрещён

en: cancel
ru: отмена

en: Page not found
ru: Страница не найдена

en: About
ru: Информация

en: Behavior
ru: Поведение

en: Response code
ru: Код ответа

en: Entity type
ru: Тип сущности

en: No bundles available.
ru: Узлы (bundles) не доступны.

en: Bundles
ru: Наборы

en: Bundle
ru: Набор

en: Behaviour
ru: Поведение

en: Redirect path
ru: Путь переадресации

en: Display the page
ru: Отображать страницу

en: Allow these settings to be overridden for individual entities
ru: Позволить переопределять эти настройки для каждой сущности

en: Entity Type ID
ru: ID типа сущности

en: Enabled entity types
ru: Включённые типы сущностей

en: Redirect code
ru: Код переадресации
