Rabbit Hole (2.0.0-alpha4) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Configure
dz: རིམ་སྒྲིག་འབད་

en: Access denied
dz: འཛུལ་སྤྱོད་འབད་ནི་འདི་ཉན་མ་བཏུབ།

en: Page not found
dz: ཤོག་ལེབ་འདི་མ་ཐོབ་པས།
