Rabbit Hole (2.0.0-alpha4) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Operations
sl: Operacije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Action
sl: Akcija

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Configure
sl: Nastavi

en: Access denied
sl: Dostop zavrnjen

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Page not found
sl: Stran ni bila najdena

en: About
sl: O modulu
