Rabbit Hole (2.0.0-alpha4) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Other
ug: باشقا

en: Page not found
ug: بەت تېپىلمىدى

en: About
ug: ھەققىدە
