Rabbit Hole (2.0.0-alpha5) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Access denied
si: පිවිසුම තහනම්

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම

en: Page not found
si: වෙබ් පිටුව සොයගනීමට නොහැකියි
