Rabbit Hole (2.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (20 entries)

en: Operations
ar: عمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Enabled
ar: مفعل

en: Action
ar: إجراء

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Settings
ar: الإعدادات

en: ID
ar: المعرف ID

en: Configure
ar: ضبط

en: Access denied
ar: الوصول مرفوض

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Other
ar: آخر

en: Page redirect
ar: إعادة توجيه الصفحة

en: Access Denied
ar: الوصول ممنوع

en: Page not found
ar: الصفحة غير موجودة

en: About
ar: حول

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: Bundle
ar: الحزمة

en: Redirect path
ar: إعادة توجيه المسار

en: Target entity type
ar: نوع الكيان المستهدف
