Rabbit Hole (2.0.0-beta1) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Access denied
my: လုပ်ပိုင်ခွင့်မရနိုင်ပါ

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Other
my: အခြား

en: Page not found
my: စာမျက်နှာအားရှာမတွေ့ပါ

en: About
my: အကြောင်း
