Rabbit Hole (2.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (34 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Action
nl: Actie

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Settings
nl: Instellingen

en: Configure
nl: Instellen

en: Access denied
nl: Geen toegang

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Other
nl: Andere

en: Page redirect
nl: Pagina doorverwijzing

en: Access Denied
nl: Geen Toegang

en: cancel
nl: annuleren

en: Page not found
nl: Pagina niet gevonden

en: About
nl: Over

en: Behavior
nl: Gedrag

en: Response code
nl: Statuscode

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: this link
nl: deze link

en: Bundles
nl: Bundels

en: Bundle
nl: Bundel

en: Behaviour
nl: Gedrag

en: Redirect path
nl: Doorverwijspad

en: Rabbit Hole settings
nl: Rabbit Hole-instellingen

en: Administer Rabbit Hole settings for @entity_type
nl: Rabbit Hole-instellingen voor @entity_type beheren

en: Display the page
nl: Pagina weergeven

en: Global @bundle behavior (@setting)
nl: Standaardgedrag voor @bundle (@setting)

en: Target entity type
nl: Doelentiteitstype

en: Entity Type ID
nl: Entiteitstype-ID

en: Rabbit hole settings
nl: Rabbit Hole-instellingen

en: Enabled entity types
nl: Ingeschakelde entiteitstypes

en: Administer Rabbit Hole settings for %entity_type
nl: Rabbit Hole-instellingen voor %entity_type beheren

en: What should happen when the redirect is invalid/empty?
nl: Wat moet er gebeuren als de omleiding ongeldig/leeg is?
