Rabbit Hole (2.0.0-beta1) - en to ps translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Action
ps: چار

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Settings
ps: امستنې

en: ID
ps: پېژند

en: Configure
ps: سازول

en: Access denied
ps: لاسرسی رد شو

en: Configuration
ps: سازول

en: Other
ps: نور

en: Page not found
ps: پاڼه و نه موندل شوه

en: About
ps: په اړه

en: Bundles
ps: بنډلونه

en: Bundle
ps: بنډل
