Rabbit Hole (2.0.0-beta1) - en to ro translation catalogue (21 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Enabled
ro: Activat

en: Action
ro: Acțiune

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Settings
ro: Setări

en: Configure
ro: Configurează

en: Access denied
ro: Acces respins

en: Configuration
ro: Configurație

en: Other
ro: Altele

en: Access Denied
ro: Acces refuzat

en: cancel
ro: revocare

en: Page not found
ro: Pagina nu a fost găsită

en: About
ro: Despre

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: Bundles
ro: Tipuri

en: Bundle
ro: Pachet

en: Redirect path
ro: Cale pentru redirecționare

en: Target entity type
ro: Tipul de entitate vizat

en: Entity Type ID
ro: ID-ul tipului de entitate
