Rabbit Hole (2.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (21 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Enabled
sk: Povolené

en: Action
sk: Akcia

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Access denied
sk: Prístup odmietnutý

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Other
sk: Ostatné

en: Access Denied
sk: Prístup zakázaný

en: cancel
sk: zrušiť

en: Page not found
sk: Stránka nebola nájdená

en: About
sk: Informácie o

en: Behavior
sk: Správanie

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Bundles
sk: Zväzky

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Redirect path
sk: Adresa presmerovania

en: Target entity type
sk: Typ cieľovej entity
