Rabbit Hole (2.0.0-beta1) - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: Operations
sq: Operacionet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Action
sq: Veprimi

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Configure
sq: Konfigurimi

en: Access denied
sq: Ndalohet hyrja

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: Other
sq: Tjetër

en: Page not found
sq: Faqja nuk u gjet

en: About
sq: Informacione
