Rabbit Hole (2.0.0-beta1) - en to th translation catalogue (15 entries)

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Action
th: แอคชั่น

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: ID
th: ไอดี

en: Configure
th: ตั้งค่า

en: Access denied
th: ปัญหา 'access denied'

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Other
th: อื่นๆ

en: cancel
th: ยกเลิก

en: Page not found
th: ไม่พบหน้าที่เรียก

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Bundle
th: กลุ่ม
