Rabbit Hole (8.x-1.0-beta3) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Action
ur: ایکشن

en: File
ur: فائل

en: ID
ur: شناخت

en: User
ur: صارف

en: Node
ur: نوڈ

en: Access denied
ur: رسائی مسترد

en: Page not found
ur: مطلوبہ صفحہ نہیں مل سکا
