Rabbit Hole (8.x-1.0-beta4) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Group
eu: Taldea

en: Action
eu: Ekintza

en: File
eu: Fitxategi

en: ID
eu: IDa

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Node
eu: Nodoa

en: Access denied
eu: Sarrera debekatua

en: Other
eu: Bestea

en: Page not found
eu: Orria ez da antzeman

en: About
eu: (r)i buruz
