Rabbit Hole (8.x-1.0-beta4) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Action
kk: Әрекет

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Node
kk: Түйін

en: Access denied
kk: Рұқсат жоқ

en: Other
kk: Басқа

en: Page not found
kk: Мұндай парақ табылған жоқ
