Rabbit Hole (8.x-1.0-beta4) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Group
ne: समूह

en: Action
ne: कारवाही

en: File
ne: फ़ाइल

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Node
ne: नोड

en: Access denied
ne: प्रवेश निषेध

en: Media
ne: मिडिया

en: Page not found
ne: पृष्ठ भेटिएन
