Rabbit Hole (8.x-1.0-beta5) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Group
lv: Grupa

en: Action
lv: Darbība

en: File
lv: Fails

en: User
lv: Lietotājs

en: Node
lv: Mezgls

en: Access denied
lv: Pieeja liegta

en: Media
lv: Multivide

en: Other
lv: Citi

en: Page not found
lv: Lapa nav atrasta

en: About
lv: Par
