Rabbit Hole (8.x-1.0-beta5) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Group
nn: Gruppe

en: File
nn: Fil

en: User
nn: Brukar

en: Access denied
nn: Ingen tilgong

en: Other
nn: Andre

en: Page not found
nn: Sida finst ikkje
