Rabbit Hole (8.x-1.0-beta6) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Group
cs: Skupina

en: Action
cs: Akce

en: File
cs: Soubor

en: User
cs: Uživatel

en: Node
cs: Uzly

en: Access denied
cs: Přístup byl zamítnut

en: Media
cs: Média

en: Other
cs: Jiné

en: Page not found
cs: Stránka nebyla nalezena

en: About
cs: Popis

en: Taxonomy Term
cs: Termín taxonomie

en: Redirect path
cs: Cesta pro přesměrování
