Rabbit Hole (8.x-1.0) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Action
ka: ოპერაცია

en: File
ka: ფაილი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Access denied
ka: წვდომა აკრძალულია

en: Media
ka: მედია

en: Other
ka: სხვა

en: Page not found
ka: გვერდი ვერ მოიძებნა
