Radioactivity (4.0.0-beta1) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Value
el: Αξία

en: Language
el: Γλώσσα

en: Timestamp
el: Χρονική σήμανση

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Granularity
el: Διακριτότητα

en: Reference
el: Αναφορά

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: About
el: Περί

en: Manage display
el: Διαχείριση εμφάνισης

en: Appears in: @bundles.
el: Εμφανίζεται σε: @bundles.

en: Manage form display
el: Διαχείριση εμφάνισης φόρμας

en: Type of item to reference
el: Πληκτρολογήστε το στοιχείο αναφοράς

en: Target UUID
el: UUID προορισμού

en: @entity using @field_name
el: @entity που χρησιμοποιεί @field_name
