Radioactivity (4.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Value
gl: Valor

en: Language
gl: Idioma

en: Timestamp
gl: Marca de tempo

en: Configuration
gl: Configuración

en: Granularity
gl: Granularidade

en: Reference
gl: Referencia

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: About
gl: Información

en: Manage display
gl: Xestionar a visualización

en: Appears in: @bundles.
gl: Aparece en @bundles.

en: Type of item to reference
gl: Tipo de artigo a referenciar
