Radioactivity (4.0.0-beta1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Value
mr: किंमत

en: Language
mr: भाषा

en: Configuration
mr: संरूपण

en: Default value
mr: मुलभूत मूल्य

en: Type of item to reference
mr: संदर्भास द्यावयाच्या आयटमचा प्रकार
