Radioactivity (4.0.0-beta3) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Value
ca: Valor

en: Language
ca: Llengua

en: Timestamp
ca: Marca horària

en: Configuration
ca: Configuració

en: Granularity
ca: Granularitat

en: Reference
ca: Referència

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: About
ca: Detalls

en: Manage display
ca: Gestiona la presentació

en: Appears in: @bundles.
ca: Apareix a: @bundles.

en: Manage form display
ca: Gestiona la presentació del formulari

en: Type of item to reference
ca: Tipus d'element a referenciar

en: Target UUID
ca: UUID destí

en: @entity using @field_name
ca: @entity utilitza @field_name
