Radioactivity (4.0.0-beta3) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Value
et: Väärtus

en: Language
et: Keel

en: Timestamp
et: Kuupäev ja aeg

en: Configuration
et: Seadistus

en: Granularity
et: Granulaarsus

en: Reference
et: Viide

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: About
et: Programmist

en: Manage display
et: Kuva haldus

en: Appears in: @bundles.
et: Kasutusel: @bundles.

en: Manage form display
et: Halda vormi kuva

en: Type of item to reference
et: Viidatava elemendi tüüp

en: Target UUID
et: Siht UUID

en: @entity using @field_name
et: @entity kasutab välja @field_name
