Radioactivity (4.0.0-beta3) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: Value
fr: Valeur

en: Language
fr: Langue

en: Timestamp
fr: Horodatage

en: Granularity
fr: Granularité

en: Reference
fr: Référence

en: Default value
fr: Valeur par défaut

en: About
fr: À propos

en: Decimals
fr: Décimales

en: Manage display
fr: Gérer l'affichage

en: Energy
fr: Énergie

en: Appears in: @bundles.
fr: Apparaît dans : @bundles.

en: Manage form display
fr: Gérer l'affichage du formulaire

en: Type of item to reference
fr: Type d'élément à référencer

en: Target UUID
fr: UUID cible

en: @entity using @field_name
fr: @entity utilise @field_name

en: Cutoff
fr: Couper
