Radioactivity (4.0.0-beta3) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Value
he: ערך

en: Language
he: שפה

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: Configuration
he: הגדרות

en: Granularity
he: גרעיניות

en: Reference
he: רפרנס

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: About
he: אודות

en: Manage display
he: ניהול תצוגה

en: Appears in: @bundles.
he: מופיע ב: @bundles.

en: Manage form display
he: ניהול טופס העריכה

en: Type of item to reference
he: סוג הפריט לשיוך
