Radioactivity (4.0.0-beta3) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Value
hu: Érték

en: Language
hu: Nyelv

en: Timestamp
hu: Időbélyeg

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Granularity
hu: Finomság

en: Reference
hu: Referencia

en: Default value
hu: Alapértelmezés szerinti érték

en: About
hu: Leírás

en: Radioactivity
hu: Radioaktivitás

en: Manage display
hu: Megjelenés beállítása

en: Energy
hu: Energia

en: Appears in: @bundles.
hu: Megjelenés helye: @bundles.

en: Manage form display
hu: Űrlap megjelenítésének beállítása

en: Type of item to reference
hu: Hivatkozó elem típusa

en: Target UUID
hu: Cél UUID

en: @entity using @field_name
hu: @entity @field_name -t használ
