Radioactivity (4.0.0-beta3) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Value
ne: मान

en: Language
ne: भाषा

en: Timestamp
ne: टाइमस्ट्याम्प

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Default value
ne: पूर्वनिर्धारित मान

en: About
ne: बारेमा
