Radioactivity (4.0.0-beta3) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Value
sr: Вредност

en: Language
sr: Језик

en: Timestamp
sr: Временска ознака

en: Granularity
sr: Грануларност

en: Default value
sr: Подразумевана вредност

en: Type of item to reference
sr: Тип ставке за референцирање
