Radioactivity (4.0.0) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Value
fi: Arvo

en: Language
fi: Kieli

en: Timestamp
fi: Ajankohta

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Granularity
fi: Rakeisuustaso

en: Reference
fi: Viittaus

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: About
fi: Tietoja

en: Radioactivity
fi: Radioaktiivisuus

en: Manage display
fi: Ylläpidä näkymää

en: Appears in: @bundles.
fi: Esiintyy: @bundles.

en: Manage form display
fi: Hallitse lomakkeen esitystapaa

en: Type of item to reference
fi: Viitattavan kohteen tyyppi

en: Target UUID
fi: Kohde UUID
