Radioactivity (4.0.0) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Value
tr: Değer

en: Language
tr: Dil

en: Timestamp
tr: Zaman damgası

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Granularity
tr: Ayrıntılandırma

en: Reference
tr: Kaynak

en: Default value
tr: Varsayılan değer

en: About
tr: Hakkında

en: Manage display
tr: Görünümü yönet

en: Energy
tr: Enerji

en: Appears in: @bundles.
tr: @bundles paketlerinde görünüyor.

en: Manage form display
tr: Form görünümünü yönet

en: Energy level
tr: Enerji düzeyi

en: Type of item to reference
tr: Referans verilecek öge tipi

en: Target UUID
tr: Hedef UIID

en: @entity using @field_name
tr: @field_name kullanan @entity
