Radioactivity (4.0.1) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Value
ja: 値

en: Language
ja: 言語

en: Timestamp
ja: タイムスタンプ

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Granularity
ja: 処理単位

en: Reference
ja: 参照

en: Default value
ja: デフォルト値

en: About
ja: アバウト

en: Manage display
ja: 表示管理

en: Appears in: @bundles.
ja: 使用: @bundles

en: Manage form display
ja: フォームの表示管理

en: Type of item to reference
ja: 参照するアイテムのタイプ

en: Target UUID
ja: 対象 UUID

en: @entity using @field_name
ja: @field_name を使用している @entity
