Radioactivity (4.0.1) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Value
nl: Waarde

en: Language
nl: Taal

en: Timestamp
nl: Tijdstip

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Granularity
nl: Nauwkeurigheid

en: Reference
nl: Referentie

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: About
nl: Over

en: Decimals
nl: Decimalen

en: Manage display
nl: Weergave beheren

en: Configure display
nl: Weergave instellen

en: Appears in: @bundles.
nl: Komt voor in: @bundles.

en: Manage form display
nl: Formulierweergave beheren

en: Type of item to reference
nl: Itemtype om naar te verwijzen

en: Target UUID
nl: Doel-UUID

en: @entity using @field_name
nl: @entity gebruikt @field_name
