Radioactivity (4.0.1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Value
te: విలువ

en: Language
te: భాష

en: Timestamp
te: కాలముద్ర

en: Granularity
te: కణికత

en: Default value
te: అప్రమేయ విలువ

en: About
te: గురించి
