Radioactivity (4.0.2) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Value
am: እሴት

en: Language
am: ቋንቋ

en: Timestamp
am: ማህተመ ሰዓት

en: Granularity
am: አንኳርነት

en: Default value
am: ነባሪ እሴት

en: Type of item to reference
am: ማጣቀስ የተፈለገው ዓይነት
