Radioactivity (4.0.3) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Value
cy: Gwerth

en: Language
cy: Iaith

en: Timestamp
cy: Amsernod

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: Granularity
cy: Gronynnedd

en: Default value
cy: Gwerth rhagosod
