Radioactivity (4.0.3) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Value
pl: Wartość

en: Language
pl: Język

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Granularity
pl: Precyzja

en: Reference
pl: Referencja

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: About
pl: O stronie

en: Manage display
pl: Zarządzaj wyświetlaniem

en: Energy
pl: Energia

en: Configure display
pl: Konfiguruj wyświetlanie

en: Appears in: @bundles.
pl: Występuje w: @bundles.

en: Manage form display
pl: Zarządzaj wyświetlaniem formularza

en: Energy level
pl: Poziom energii

en: Type of item to reference
pl: Typ elementu, który ma mieć referencję

en: Target UUID
pl: Docelowy UUID

en: @entity using @field_name
pl: @entity przy użyciu pola @field_name
